KTU orientacininkų startai Lietuvos OS čempionate

2017-09-06 18:00
Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas | Organizatorių nuotr.

Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas, kuriame dalyvavo 172 komandos, per 500 dalyvių, vyko praėjusį savaitgalį Telšių miesto miškuose.

Šeštadienį vyko šalies pirmenybių komandinės estafetės rungtis. Merkiant lietui sportininkai lenktyniavo tankiuose ir daug pelkių turinčiuose miškuose. Geriausiai iš Kauno technologijos universiteto (KTU) orientacininkų pirmąją varžybų dieną sekėsi Elektros ir elektronikos fakulteto studentui Martynui Tirlikui, kuris iškovojo antrąją vietą (komandoje) ir buvo apdovanotas sidabro medaliu. Statybos ir architektūros magistrantas Justas Misiūnas, įveikęs 6,2 km su 19 KP trasą, užėmė penktąją vietą.

Sekmadienį Lietuvos čempionatas tęsėsi ilgosios distancijos trasoje. Pati ilgiausia trasa buvo 15 km. su 33 KP vyrų elito sportininkams, kurioje dalyvavo Justas Misiūnas ir užėmė garbingą penkioliktą vietą. 12 km. su 26 KP trasoje dalyvavo mūsų universiteto antrakursiai: Simonas Tamošaitis (Elektros ir elektronikos fakultetas), kuris užėmė ketvirtąją vietą ir Paulius Saulėnas, kuris užėmė šeštąją vietą.